GamerLand

Forum dla weteranów wirtualnej rozrywki.


#1 2010-06-27 10:51:41

 lennox79

Behemot

924997
Skąd: Z samego środka akcji
Zarejestrowany: 2010-06-25
Posty: 20
Punktów :   
Konsola: Xbox 360 slim
GamerTag: oscar79_PL
WWW

Guitar Hero problemy ze sprzętem

Skoro już jest nas 3 rozpocznę pierwszy wątek w tym dziale.

Jak łatwo wywnioskować z tematu chodzi mi o instrumenty, a głównie perkusję z GH. Posiadam dokładnie taki zestaw jak poniżej.
O ile gitara wyrabia całkiem nieźle, to już perkusja jest niesamowicie niedorobiona. Po 4 miesiącach talerz pomarańczowy łapie średnio przy co 4 uderzeniu, żółty, też powoli zaczyna szwankować.
Pomimo zastosowania patentów z YT z naklejaniem taśmy na piezo, wkładaniem kartonika, nic nie zdało efektu. Powiedzcie mi proszę, czy udało Wam się znaleźć jakieś rozwiązanie, które poprawiło zdecydowanie działanie tego ustrojstwa ?

http://bp2.blogger.com/_MmFCEJ7TyTQ/SF907ajgwLI/AAAAAAAABe4/IKbSIdjq3sw/s400/dgn_guitar_hero_world_tour_peripherals.jpg

Offline

 

#2 2010-06-29 08:24:10

 Wandal

Użytkownik

Skąd: Piekary
Zarejestrowany: 2010-06-27
Posty: 3
Punktów :   
Konsola: PS 3

Re: Guitar Hero problemy ze sprzętem

Osobiście nie kręcą mnie tego typu gry, ale jakiś czas temu natknąłem się na innym forum na takie coś:

http://www.goodwoodmods.com/

Offline

 

#3 2010-06-29 11:50:01

 lennox79

Behemot

924997
Skąd: Z samego środka akcji
Zarejestrowany: 2010-06-25
Posty: 20
Punktów :   
Konsola: Xbox 360 slim
GamerTag: oscar79_PL
WWW

Re: Guitar Hero problemy ze sprzętem

Bardzo ciekawe rozwiązanie. Właśnie jakiś czas temu na YT moją uwagę zwrócił gościu grający na perkusji zmodyfikowanej tymi nakładkami i wtedy nie wiedziałem co to jest...no ale teraz juz wiem ...tylko ta cena:/
Swoją droga nie wygląda to jakoś bardzo skomplikowanie, jakiś majsterkowicz pewnie poradziłby sobie ze zrobieniem czegoś podobnego

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.samurajowie.pun.pl www.superbohatery.pun.pl www.cs-wojak.pun.pl www.komandosi.pun.pl www.pokemon-ultra-gra.pun.pl