GamerLand

Forum dla weteranów wirtualnej rozrywki.


#1 2010-07-02 12:03:32

 lennox79

Behemot

924997
Skąd: Z samego środka akcji
Zarejestrowany: 2010-06-25
Posty: 20
Punktów :   
Konsola: Xbox 360 slim
GamerTag: oscar79_PL
WWW

Nowa generacja konsol

No właśnie...czy Waszym zdaniem jest jeszcze sens poprawiania wyglądu graficznego gier ?..IMHO jeśli dojdzie do tego, że gra będzie wyglądała jak film, to granie straci cały swój klimat, gdyż gry najzwyczajniej w świecie nie będą wyglądały jak gry, ale to tylko moje zdanie...
A może producenci pójdą jeszcze bardziej w kierunku poszerzania funkcjonalności i interaktywności. W sumie całkiem niedawno pojawił się Kinect i Move, które dają nam  poczucie większej integracji z konsolą/grą. Nie wystarczy już położyć się wygodnie na tapczanie wziąć pada w dłonie, a do ratowania świata wystarcza nam para kciuków.
Szczerze powiedziawszy, to mnie bardziej kręci taka wizja i nie tylko ze względu ta to, że po 30-ce jakoś szybciej kumuluje się tłuszcz , ale z przyjemnością kupiłbym konsolę, która umożliwia mi wcielenie się w bohatera w dosłownym tego słowa znaczeniu. Chcę na ekranie zobaczyć "siebie" w roli np: SNAKE'a tudzież Księcia Persji i mieć kontrolę nad każdym jego ruchem, ale nie za pomocą pada i kciuków, czy nawet ręki w przypadku Move i nie interesują mnie gierki jakie zaserwował nam Microsoft ze swoim Kinectem. Chciałbym na prawdę być w środku akcji poczuć, to na własnym organizmie i wtedy poczuję taką satysfakcję z ukończenia MGS 6 (jeśli kiedyś wyjdzie) , jakiej w tej chwili na pewno nie da mi żadna gra.
Czy macie jakieś przemyślenia, wizje jakie będą lub co chcielibyście od przyszłej generacji konsol ?

Offline

 

#2 2010-08-20 14:49:12

 Wandal

Użytkownik

Skąd: Piekary
Zarejestrowany: 2010-06-27
Posty: 3
Punktów :   
Konsola: PS 3

Re: Nowa generacja konsol

Co prawda to jeszcze nie ta technologia powiedzmy, że MOVE i Kinect, to wersje BETA Twojej wizji , szczególnie widać, to na załączonym poniżej filmie, jak około 34 sekundy koleś uderza ręką prawą + lewa, a postać na ekranie robi dokładnie odwrotnie. Tak nas próbuje MS oszukać, że nie ma lagów . Widać, że to wszystko dopiero raczkuje podobnie jak 3D. Mam nadzieje, że etap raczkowania minie równie szybko jak u dzieci

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.immn.pun.pl www.onz2008a.pun.pl www.psajdak.pun.pl www.lilwayne.pun.pl www.mlodzidemokraci.pun.pl